Dlažba BEST

 

Hned na začátek bych ráda podotkla, že s firmou BEST nemáme žádné obchodní ani rodinné vztahy. Jsme jen jejich spokojenými zákazníky a soudě dle internetu, nejsme zdaleka jediní - proto se chceme o pár informací podělit, a proto chceme firmu BEST doporučit, protože jí fandíme.

Proč jsme si vybrali dlažbu BEST

 

Společnost BEST je česká společnost, která je na trhu již kolem pětadvaceti let. Tato společnost získala řadu ocenění, například "Firma čtvrstoletí" v rámci CZECH TOP 100. Kromě toho, že poskytuje kvalitní produkty s dvaceti letou zárukou, se tato firma zajímá také o charitu (dlouhodobě podporuje několik vybraných projektů) a ekologii. Více o firmě si přečtěte na oficiálních stránkách společnosti. BEST-Nehvizdy má také vyskládánou dlažbu před závodem, která je tam vždy delší dobu a stále vypadá stejně. Právě tyto faktory nakonec rozhodly o tom, že jsme si pořídili dlažbu BEST.

Dlažba BEST - recenze

 

My jsme si pořídili dlažbu BEST Korzo - colormix, podzim, a proto se celá tato recenze vztahuje pouze na tuto konkrétní dlažbu. Máme tuto dlažbu již něco přes rok a stále drží barvu. Jestli se objevilo lehké vyšisování, tak se jedná opravdu jen o nepatrnou změnu barvy, kterou člověk nikterak nepostřehne. Uvidíme, jak to bude vypadat po několika letech. I co se týče dalších faktorů, jsme s firmou spokojeni. Dlažba drží jak má, nikam se neposouvá, nikde nepraská, je prostě taková, jako na začátku. Jen špinavější - to však není problém, protože i venkovní dlažba je omyvatelná a většinu nečistot vyřeší déšť. Obecně platí, že aby dlažba vydržela, zachovala si barvu a zkrátka bylo vše tak, jak výrobce slibuje, je nutno udělat opravdu kvalitní podkládku. Nejste-li si jistí, že umíte pokládku svépomocí udělat perfektně, vřele doporučujeme najmout si na ni firmu. Když nic jiného můžete potom pokládku reklamovat a také využít záruky od výrobce.

 
Sacharidové a proteinové tyčinky pro svaly